ODALARIMIZ

Otelimizdeki oda tipleri : Single Oda 3 adet , Double Oda 36 ve İki yataklı 21oda olmak üzere  toplam 60 oda bulunuyor.Oda tipleri single oda, double oda , twin oda ,triple oda ve suit olmak üzere 5 çeşittir.

60 odalar, 25 m² iki küçük veya bir büyük yataklıdır. Fresklerle dekore edilmiştir. Valizlik çekmecesinde: çamasır torbası, ayakkabı silme bezi, ayakkabı toz bandı, dikiş seti bulunur. Dilek ve şikayetlerinizi yazmanız için odanızda dosya içinde form, resepsiyonda resmi defter bulunur.

Odalarda:
TV (Yerli ve yabancı kanallar ) , Müzik yayını mevcuttur.  Ayrıca minibarımız da hizmetinizdedir.
WC, duş, küvet, saç kurutma makinası, ayak havlusu, el havlusu, sabun, şampuan, duş bonesi, hijyenik torba, hijyenik banyo terliği, temizlik peçetesi, makyaj pamuğu mevcuttur.


Büyülü vadi Kapadokya Çok sayıda ilginç oluşum ve zengin tarihsel dokusu ile sizleri bekliyor.Balon Turları ile Kapadokya'yı onbinlerce insan gibi siz de gökyüzünden keşfedin. Özgürlüğü balon turları ile yaşayın.Güzel atlar ülkesi olarak bilinen Kapadokya , doğal oluşumların yanı sıra kendine has florası ile de dikkat çekmektedir.