nav_bar_left Ana Sayfa
 
Ana Menü
Ana Sayfa
Otelimiz
İletişim
Rezervasyon
Aktiviteler
Ulaşım
Duvar Resimleri
Foto Galeri
Kavak Mantarı
______________
Duvar Resimleri
_________________

Destekliyoruz


Yeni Sayfa 1
Kapadokya

 Güzel Atlar ülkesi olarak ta bilinen bölgemizde coğrafi yapı ve buna uygun yerleşim yerleri görülmeye değerdir. Peri Bacaları, muhteşem vadiler, açık hava müzeleri, kiliseler ve daha bir çok görülesi bölge sizleri bekliyor.

Aktiviteler

Kapadokya daki konaklamanız süresince farklı aktivite seçenekleri sizleri beklemektedir. Bu bölgeye has Türkiye de de bulamayacağınız en farklı aktivite Balon Turları (kısa ve uzun turlar). Ayrıca sabah serinliğinde veya akşam gün batımını izlerken yapacağınız at turları , bölgede geçmiş tarihin izlerini hayranlıkla tanık olurken, ziyaret edeceğiniz yer altı şehirleri ve peri bacaları  ile Ihlara Vadisinin büyüleyici görüntülerini zevkle görme imkanına da sahip olacaksınız.

Yeme- İçme ve Eğlence
Kapadokya ,medeniyete yüzyıllarıdır yapmış olduğu ev sahipliğinin yanında, zengin yemek kültürünü sizlerin beğenisine de sunmak için hazır beklemektedir. Özellikle yöreye has yemekleri , mezeleri ve ev yapımı şarapları ile gelen misafirlerine en leziz tatları sunarken tek amacı siz misafirlerimizi bizden ayrılırken mutlu ve güzlen yüzle uğurlamak ve sizlerin tekrar bu bölgeye gelmenize katkıda bulunmaktır.Ayrıca sizlerin bu bölgedeki konaklamanız esnasında farklı eğlence seçeneklerini de sizleri bekliyor. Bu fırsattan  faydalanmanız için yapmanız gereken sadece konaklama tesisindeki görevli personelden yardım ve bilgi istemenizdir.
Kültürel ve Sosyal Etkinlikler

Binlerce yıl huzur ve güven içinde birbirlerine kaynaşmış ortak değerlere sahip fakat farklı kültürler içerisinde yoğrulmuş Anadolu İnsanı , her dönemde kendisini gelen yerli ve yabancı misafirlere sunduğu yöresel faaliyetler ve etkinliklerle hayran bırakmaktadır.Gerek Mevlana ve Sufi Semazenler , Gerekse Hacı Bektaşi Veli için düzenlenen etkinlikler bu tür sosyal etkinliklere verilecek en güzel ve renkli örneklerdir. Ayrıca bu bölgedeki farklı yerleşim birimlerinde düzenlenen festivaller de görülmeye değer etkinliklerdir.

 
Odalarımız
- Yeni Sayfa 1


Kavak Mantarı

Aktiviteler