BÖLGEMİZDE YAPILAN AKTİVİTELER


Kapadokya Balon Turları :
Kapadokya'yı görmenin en güzel yolu diyebiliriz. Sabah gün doğarken havalanan sıcak hava balonları ile gökyüzünde muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz.

Yürüyüş Turları ve Kapadokya Turları: Bölgemizde yapılan yürüyüş turları oldukça çok çeşitlidir. Vadilerde yapılan turlar en çok tercih edilen turlardandır. Ayrıca köy ve ilçe merkezlerinde , bazan ırmak kenarlarında bazan da açık hava müzelerinde yapılan yürüyüşler sizlere Kapadokya'nın büyüsünü tattıracaktır. Turlarınızı yürüyerek yapabileceğiniz gibi bölgemizdeki seyahat acentaları ile profosyonel rehberler eşliğinde de daha uzaktaki görülesi bölgelere gidebilirsiniz.

Türk Geceleri : Bölgemizde yapılan özel gösterilerden olan Türk gecelerinde Semah gösterileri, folklor gösterileri, canlı müzik etkinlikleri gibi öz kültüre uygun eğlenceler bulabilirsiniz.

Jeep Safari - ATV Turları: Gezilerinizi isterseniz bölgemizden kiralayabileceğiniz jeep ve Atv adlı arazi araçları ile zorlu parkurlarda gezinebilirsiniz.

Binicilik Turları : Güzel atlar diyarı anlamına gelen Kapadokya'da yetiştirilen atlar ile rehberiniz eşliğinde egzotik turlar yapabilirsiniz. Durak yerlerinde size hazırlanmış yiyecekler ile pikniğinizi yapıp keyifli gezintiler yapabilirsiniz.


Büyülü vadi Kapadokya Çok sayıda ilginç oluşum ve zengin tarihsel dokusu ile sizleri bekliyor.Balon Turları ile Kapadokya'yı onbinlerce insan gibi siz de gökyüzünden keşfedin. Özgürlüğü balon turları ile yaşayın.Güzel atlar ülkesi olarak bilinen Kapadokya , doğal oluşumların yanı sıra kendine has florası ile de dikkat çekmektedir.